Energia. Droga. Duch.

 

W  Centrum SOTO, mieszczącym się w Warszawie na Woli, znajdziecie wszystkie najpopularniejsze Sztuki Walki Dalekiego Wschodu - Aikido, Chi-Ryu, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Kobudo, Kung-Fu, Kyudo, Muay-Thai, Qi-Gong, Tai-Chi, Samoobronę oraz Jogę. Doskonalenie się w każdej z nich to nie tylko podnoszenie umiejętności, ćwiczenie ciała, poprawianie kondycji, ale także prawdziwa podróż wgłąb dalekowschodniej tradycji, kultury i duchowości. Każda z nich przez wieki rozwoju, kolejnych kodyfikatorów i adeptów zdążyła obrosnąć prawdziwą legendą.

 

Poznanie tajników sztuk walki bez odkrywania podstaw etycznych, fascynujących historii mistrzów i nawiązań filozoficznych pozbawione byłoby smaku.

 

W SOTO fascynacja przeplata się z doskonaleniem techniki, pracą nad niezłomnością charakteru. Ścieżka ćwiczeń jest ścieżką rozwoju, która jest niezwykle praktyczna także w życiu codziennym.

 

 

 

 

Bez względu na to którą Sztukę lub Sztuki Walki, zajęcia Fitness czy Jogę zdecydujecie się wybrać zawsze będziecie doskonalić się pod okiem utytułowanych i doświadczonych instruktorów. Zajęcia i grupy dostosowujemy do wieku i możliwości naszych uczniów. Ćwicząc staramy się także dobrze bawić i znajdować przyjemność w zajęciach. Rodzinna, serdeczna atmosfera sprawia, że chętnie spotykamy się także poza Dojo.

 

 

Sztuki Walki w SOTO:

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę: