Narzędzie obrony nosisz przy sobie!

 

Kurs samoobrony każdemu doda przydatnej pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa. Na zajęciach przełamiesz kilka utartych przekonań na temat swojej szansy na skuteczną obronę. Przede wszystkim pokonasz lęk przed samoobroną. W sytuacjach zagrożenia nie będziesz sparaliżowana/-y strachem, co zdecydowanie zwiększa szanse na skuteczne poradzenie sobie z zagrożeniem. Jednym słowem nauczysz się przeciwstawiać przeciwnikowi.

 

Zajęcia będą służyć także przećwiczeniu reakcji w typowych sytuacjach zagrożenia. Co ważne narzędzie obrony zawsze jest z Tobą! Torebka, parasol, kurtka, klucze, monety. Możesz nimi skutecznie pokonać napastnika. Ale nie tylko nimi, sposobów jest o wiele więcej. Na przykład najbliższe otoczenie. Będzie Ci sprzyjać. Stół, ścianę, drzewo – naprawdę można użyć do samoobrony! Jak? Wystarczy przyjść i przekonać się samemu.

 

KURSY SAMOOBRONY w SOTO podzielone są na dwa typy:

 

1. Kurs OTWARTY

Do Kursu Otwartego otwartego można przyłączyć się w każdym momencie. Grupy są otwarte, a zajęcia są widoczne w Kalendarzu Zajęć i Planie Zajęć.

 

Kurs otwarty samoobrony zawiera wszystkie elementy podstawowe poszerzone o bardziej wymagające techniki samoobrony wywodzące się z Ju-Jitsu oraz z Karate. Duży jest także zakres ćwiczeń ogólnosprawnościowych. Kurs ten nastawiony jest na długotrwałe szkolenie własnych umiejętności, przynoszące lepszą skuteczność oraz podnoszące sprawność fizyczną. Stanowi doskonałe uzupełnienie kursów zamkniętych, stwarzając możliwość nabywania nowych umiejętności, podtrzymywanie i rozwijanie dobrej formy sprawnościowej, ciągłe doskonalenie techniczne.

 

2. Kurs ZAMKNIĘTY

 - konkretne daty zajęć - nie można przyłączyć się w trakcie już rozpoczętego kursu

Kurs - zamknięty jest kursem ze stałym programem, który prowadzimy w dwóch wersjach - jako Kurs krótki i Kurs długi, na który składają się odpowiednio 5 i 17 zajęć, z programem dobranym tak, aby można było zdobyć w zadanym czasie konkretne umiejętności.

 

Kursy zamknięte - dwie wersje:

Kurs zamknięty krótki (5 treningów) – na którym nauczycie się podstawowych, instynktownych technik obrony przed zagrożeniem, poznacie również możliwości swojego ciała a także, jak opanowywać emocje w trudnych sytuacjach oraz jak nie dać się sparaliżować przez strach.

 

Kurs zamknięty długi (17 treningów) – jest to kurs dużo bardziej rozbudowany, wzbogacony o techniki wywodzące się z Ju-Jitsu, takie jak uderzenia, bloki, dźwignie i podcięcia. Przećwiczone również zostaną zagadnienia psychologiczne oraz sprawnościowo – techniczne.

 

Zapisy na kursy zamknięte ogłaszane są na tej stronie.

 

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę: