Opłaty w SOTO

Sztuki Walki i Akrobatyka

Zapoznaj się z poniższymi zasadami, aby dokonać płatności za zajęcia w sposób dla siebie najbardziej korzystny:

 

   Wnosząc jedną opłatę masz do dyspozycji wszystkie zajęcia. Możesz dowolnie przychodzić na treningi w ramach wykupionego limitu wejść.

 

Cennik obowiązuje od 01.09.2017

Opłaty za zajęcia Sztuk Walki, Jogi, Fitness, Akrobatyki, Origami, Gitary itp. w SOTO- Karnety są wystawiane imiennie na jedną osobę

- Wstęp na zajęcia możliwy jest po dokonaniu płatności

- Niewykorzystane treningi nie przechodzą na następny okres

- Możliwość ustalenia wygodnego dla siebie terminu realizacji

- Brak opłaty rejestracyjnej, tzw. „wpisowego”

- Karnety można kupować na prezent - wystawiamy wtedy karnet na imię i nazwisko podane przez klienta

 

 

ZNIŻKI (od każdorazowej wpłaty za karnet SOTO):

5% – za wpłaty poprzez Strefę Klienta obsługiwaną przez zintegrowane bezpieczne płatności Przelewy24.pl – zniżka P-24

   oraz

5% – za każdą osobę, dla 2 i więcej osób z rodziny (pierwszy stopień pokrewieństwa) – Zniżka Rodzinna

   lub

5% – od 4-go okresu opłacanego bez przerwy - Zniżka za Ciągłość

Zniżka Przelewy24.pl łączy się ze Zniżką Rodzinną lub za Ciągłość, Zniżka Rodzinna nie łączy się ze Zniżką za Ciągłość.

 

 

OBJAŚNIENIA:

   Elastyczny plan opłat za zajęcia w SOTO pozwala wykorzystywać wszystkie opłacone wejścia w ramach wykupionego okresu w sposób dowolny. To znaczy, że przykładowo wykupując Karnet 8/28, zwyczajowo mogący oznaczać, że mamy opłacone 2 wejścia tygodniowo, w rzeczywistości oznacza, że możemy wykorzystać opłacone wejścia chociażby w pierwszym tygodniu, uczęszczając na kolejne treningi każdego dnia, w tym wykorzystując nawet kilka zajęć w tym samym dniu. Zasada ta pozwala bardzo elastycznie zaplanować użytkownikom swoje płatności za zajęcia. To użytkownik wybiera sposób rozliczenia, taki, który mu najbardziej odpowiada w danym momencie.

   Oczywiście, mogą zdarzyć się i takie sytuacje, gdzie w danym okresie pojawią się jakieś dni wolne od treningów, np podczas dni świątecznych, dni matur w Dojo Smolna itp.. W interesie użytkownika jest tak zaplanować swoje wejścia, aby wykorzystać wszystkie opłacone treningi w obowiązującym okresie.

   Dla osób stale korzystających z zajęć, dla których względy finansowe mają szczególne znaczenie SOTO przygotowało specjalne zniżki za ciągłość opłat za zajęcia. Aby je uzyskać i później utrzymać należy zapewnić ciągłość opłat w SOTO, bez ani jednego dnia przerwy. Opłaty w systemach Partnerskich (Multisport, FitProfit, Ok System itp.) nie kwalifikują do ciągłości opłat w SOTO, gdyż stanowią płatności zewnętrzne. W efekcie, użytkownik zyskuje podwójnie, wykorzystując wejścia w sposób przez siebie wcześniej zaplanowany, ćwiczy bardziej systematycznie, podnosząc swoje umiejętności w poszczególnych dyscyplinach. Po drugie uzyskuje możliwość mniejszych opłat za zajęcia w tym czasie.

   Stworzony system opłat pozwala użytkownikom w sposób racjonalny i zarazem najbardziej efektywny wykorzystywać swoje wejścia na zajęcia do SOTO. Dzięki zarejestrowaniu się w Strefie Klienta, każdy ma możliwość śledzenia swoich wejść na zajęcia oraz swoich płatności po zalogowaniu się do systemu.

   Zapraszamy do systematycznego ćwiczenia i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, umiejętności, poziomu we wszystkich dyscyplinach proponowanych przez SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe.

 

WPŁATY za zajęcia można dokonywać:

  - w Strefie Klienta (wejście w górnym menu), poprzez zintegrowane bezpieczne płatności Przelewy24.pl – (5% Rabat - wpisz kod "P-24")

   - w Recepcji Klubu

   - w Przedpłacie na konto – podając dane:

          Konto: SOTO Sp. z o.o., Warszawa

          Nr konta (BZWBK): 22 1090 2590 0000 0001 3581 5606

          Prosimy o dokładne opisywanie tytułu płatności:

     [ Imię Nazwisko Uczestnika – Nazwa Karnetu – Okres karnetu - Opis płatności ]

 

 

         DATA FOR INTERNATIONAL PAYMENTS:


              ACCOUNT NUMBER:
PL 22 1090 2590 0000 0001 3581 5606

              ACCOUNT NAME: SOTO SP Z OO

              ADDRESS: UL. WIOSENNA 2/246, 03-749 WARSZAWA, POLAND

 

 

 

              TITLE: - fill exactly, please

              BIC/SWIFT BZWBK CODE: WBKPPLPP

              BANK NAME: Bank Zachodni WBK S.A.,

              BANK ADDRESS:  ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław

              SORT CODE: 1090 2590

 

 

PROGRAMY RABATOWE

 


Multisport Plus, Multisport Classic, MultiActive

   "Treningi popołudniowo-wieczorne Sztuk Walki, Akrobatyki i Jogi w Warszawie (Żoliborz).

Za okazaniem Karty Multisport Plus, Multisport Classic oraz Multiactive w SOTO można wziąć udział w treningach Sztuk Walki i Akrobatyki. Od 1 lipca 2014 honorowane są tylko nowe karty Multisport Plus z chipem.

Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail.

Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć, użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem oraz jej zeskanowaniu w Terminalu Kart Multisport Benefit.

 

 

 

 

MULTISPORT PLUS KIDS, MULTISPORT CLASSIC KIDS, MULTIACTIVE KIDS

   Za okazaniem Karty Multisport PLUS Kids, Multisport Classic KIDS lub MultiActive KIDS w SOTO można wziąć udział w treningach Sztuk Walki dla dzieci - Aikido. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail. Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem oraz jej zeskanowaniu w Terminalu Kart Multisport.

 

 

 

 

OK System

   OK System - przed wejściem na treningi w Ośrodku SOTO należy wysłać odpowiedni SMS wraz z kodem usługi - szczegółowa instrukcja w SOTO.

 

 

FitProfit

   "Treningi popołudniowo-wieczorne Sztuk Walki i Akrobatyki w Warszawie (Żoliborz).

Za okazaniem karty FitProfit w SOTO można wziąć udział w treningach Sztuk Walki i Akrobatyki. Od 1 maja 2014 honorowane są tylko nowe karty FitProfit z chipem.

Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, ani poprzez e-mail.

Możliwy jest udział w jednych zajęciach danego dnia w jednym punkcie (w jednym Dojo). W przypadku udziału w większej liczbie zajęć, użytkownik musi uregulować opłatę wg Cennika Ośrodka SOTO. Wstęp za okazaniem karty i dokumentu ze zdjęciem po podpisaniu się na liście uczestników zajęć Karty FitProfit oraz jej zeskanowaniu w Terminalu Kart FitProfit.

 

Multisport+ plus classic cative, benefit

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę: