Zajęcia dla dzieci

 

Dzieci w SOTO znajdują to, co dla nich najcenniejsze w ich wieku – zabawę i przyjaciół. Dla rodziców oczywiście najcenniejszy będzie nasz sposób na spędzanie wolnego czasu przez ich pociechy. Gwarantujemy, że z naszych zajęć płynie bardzo dużo pożytków.

 

Dzieci do prawidłowego rozwoju fizycznego, intelektualnego i emocjonalnego potrzebują zbilansowanych i przemyślanych zajęć. Co wyniosą z przygody z fascynującą kulturą Dalekiego Wschodu, radością zabawy w gronie przyjaciół? Czym skutkować będą ćwiczenia i zajęcia kulturalne?

 

Przede wszystkim zdrowiem. Kondycją. Lepszym samopoczuciem i energią. Zajęcia w sekcjach sztuk walki to przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe – korygujące wady postawy, poprawiające pracę mózgu i polepszające koncentrację. Ma to niebagatelne znaczenie w edukacji szkolnej. Za lepszą sprawnością idzie polepszona przemiana materii, możliwość spalenia kalorii, co dla wszystkich dzieci przełoży się na poprawienie stanu zdrowia i odporności na choroby. Poprawi się także ich koordynacja ruchowa – nauczą się na przykład bezpiecznie upadać, co z kolei ma znaczenie w zabawach na podwórku, gdzie łatwo o kontuzje.

 

Na pozytywne zmiany w ciele młodego człowieka pozytywnie reaguje jego psychika. Dzieci przestają być nieśmiałe, zalęknione, stają się pewne siebie, lepiej radzą sobie z trudnościami szkolnymi. Co ważne ćwicząc, spędzając czas na innych zajęciach zmieni się ich stosunek do rzeczywistości. Będą bardziej zdyscyplinowane i otwarte na inne dzieci, będą dobrze czuć się w gronie rówieśników.

 

Dla najmłodszych organizujemy również obozy sportowe i przygodowe. Latem i zimą nie dajemy im się nudzić – specjalnie przygotowany na te pory roku program jest pełen atrakcji. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe – inne niż wszystkie, emocjonujące i pełne dobrej zabawy. Urodziny, które pamięta się latami. Urodziny w stylu japońskim!

 

Zajęcia kulturalne to możliwość nauki języka japońskiego, układania Origami, poznawania tradycyjnych gier dalekowschodnich, które rozwijają intelekt i dają dużą dawkę emocji. Ponadto ilekroć organizujemy imprezy kulturalne, zapraszamy ciekawych gości, przybliżamy sztukę, kulturę i tradycję krajów Dalekiego Wschodu, zawsze w takich wydarzeniach uwzględniamy udział najmłodszych.

 

Do korzystania z atrakcji przygotowywanych przez SOTO zapraszamy całe Rodziny. Rodzice znajdą tu także czas na relaks i odprężenie. Rodziców oczekujących na swoje pociechy podczas ich zajęć zapraszamy na wyśmienitą, oryginalną japońską zieloną herbatę. Podczas wizyty w naszym ośrodku zapraszamy na antresolę, z której większość zajęć można obserwować, na której zwykle dostępne są stoliki i krzesełka oraz darmowy dostęp do internetu poprzez WiFi.

 

Wszystkim uczestnikom i ich Rodzicom życzymy wielu wspaniale spędzonych chwil w naszym ośrodku.

 

 

 

 

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Tel.: +48 22 299 01 30

recepcja@soto.waw.pl

Jeśli zauważyłeś błąd na stronie - zgłoś nam na maila: redakcja@soto.waw.pl

Poleć tę stronę: